Opigno Webex App (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Edit
cy: Golygu

en: Score
cy: Sgôr

en: Results
cy: Canlyniadau
