Opigno Webex App (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Results
el: Αποτελέσματα
