Opigno Webex App (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Edit
eo: Redaktu

en: Results
eo: Rezultoj
