Opigno Webex App (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Score
ka: ქულა

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Results
ka: შედეგები
