Opigno Webex App (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Edit
lv: Labot

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Duration
lv: Ilgums

en: Results
lv: Rezultāti
