Opigno Webex App (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Results
nl: Resultaten

en: Attendance
nl: Opkomst

en: Attended
nl: Aanwezig geweest

en: Opigno Apps
nl: Opigno-apps
