Opigno Webex App (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Edit
ro: Editați

en: Score
ro: Scor

en: Duration
ro: Durată

en: Results
ro: Rezultate
