Opigno Webex App (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Results
sq: Rezultatet
