Opigno Webex App (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Edit
vi: Sửa

en: Score
vi: Điểm

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Results
vi: Kết quả

en: Attendance
vi: Tham dự

en: Attended
vi: Có tham dự
