Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Edit
az: Dəyiş

en: Score
az: Hesab

en: Duration
az: Müddət
