Opinion Monitor (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Save
bg: Запази

en: Question
bg: Въпрос

en: Location
bg: Местоположение

en: Average
bg: Рейтинг

en: You
bg: Ти
