Opinion Monitor (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Age
ca: Temps

en: Save
ca: Desa

en: Section
ca: Secció

en: Question
ca: Pregunta

en: Location
ca: Localització

en: Average
ca: Mitjana

en: Introduction
ca: Introducció

en: Gender
ca: Gènere

en: Questions
ca: Preguntes

en: Sections
ca: Seccions

en: Compare
ca: Compara
