Opinion Monitor (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Age
da: Alder

en: Save
da: Gem

en: Section
da: Sektion

en: Question
da: Spørgsmål

en: Location
da: Lokation

en: Average
da: Gennemsnit

en: Introduction
da: Introduktion

en: Gender
da: Køn

en: Questions
da: Spørgsmål

en: Sections
da: Sektioner

en: Compare
da: Sammenlign

en: -- Select --
da: --Vælg--
