Opinion Monitor (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Age
el: Ηλικία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Question
el: Ερώτηση

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Gender
el: Γένος

en: Questions
el: Ερωτήσεις
