Opinion Monitor (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Save
eu: Gorde

en: Question
eu: Galdera

en: Location
eu: Kokalekua

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Questions
eu: Galderak

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
