Opinion Monitor (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Age
hi: उम्र

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Question
hi: सवाल

en: Location
hi: स्थान

en: Average
hi: औसत

en: Introduction
hi: प्रस्तावना
