Opinion Monitor (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Question
hy: Հարց

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
