Opinion Monitor (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Age
ja: 年齢

en: Save
ja: 保存

en: Section
ja: セクション

en: Question
ja: 質問

en: Location
ja: 場所

en: Average
ja: 平均

en: Introduction
ja: 序文

en: Gender
ja: 性別

en: Questions
ja: 質問

en: Compare
ja: 比較

en: -- Select --
ja: -- 選択 --
