Opinion Monitor (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Age
kn: ಪ್ರಾಯ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ
