Opinion Monitor (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Age
lt: Amžius

en: Save
lt: Saugoti

en: Section
lt: Sekcija

en: Question
lt: Klausimas

en: Location
lt: Vieta

en: Average
lt: Vidutinis

en: Introduction
lt: Įžanga

en: You
lt: Jūs

en: Questions
lt: Klausimai

en: Compare
lt: Palyginti
