Opinion Monitor (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Age
ar: العمر

en: Save
ar: حفظ

en: Question
ar: السؤال

en: Location
ar: الموضع

en: Average
ar: متوسط

en: Questions
ar: الأسئلة
