Opinion Monitor (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Age
cy: Oed

en: Save
cy: Cadw

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Location
cy: Lleoliad

en: Average
cy: Cyfartaledd

en: Questions
cy: Cwestiynau
