Opinion Monitor (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Age
fi: Ikä

en: Save
fi: Tallenna

en: Section
fi: Osio

en: Question
fi: Kysymys

en: Location
fi: Sijainti

en: Average
fi: Keskimäärin

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: You
fi: Sinä

en: Questions
fi: Kysymykset

en: Sections
fi: Osiot

en: Compare
fi: Vertaile

en: -- Select --
fi: -- Valitse --
