Opinion Monitor (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Age
fr: Âge

en: Save
fr: Enregistrer

en: Location
fr: Emplacement

en: Average
fr: Moyenne

en: Gender
fr: Sexe

en: You
fr: Vous

en: Compare
fr: Comparer

en: -- All --
fr: -- Tous --

en: -- Select --
fr: -- Sélectionner --

en: Location:
fr: Emplacement :
