Opinion Monitor (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Age
he: גיל

en: Save
he: שמירה

en: Question
he: שאלה

en: Location
he: מיקום

en: Average
he: ממוצע

en: Questions
he: שאלות

en: Compare
he: השווה
