Opinion Monitor (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Age
id: Usia

en: Save
id: Simpan

en: Question
id: Pertanyaan

en: Location
id: Lokasi

en: Average
id: Purata

en: Introduction
id: Pengenalan

en: Questions
id: Soal
