Opinion Monitor (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Age
nl: Leeftijd

en: Save
nl: Opslaan

en: Section
nl: Sectie

en: Question
nl: Vraag

en: Location
nl: Locatie

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Gender
nl: Geslacht

en: You
nl: U

en: Questions
nl: Vragen

en: Gender:
nl: Geslacht:

en: Sections
nl: Secties

en: Compare
nl: Vergelijken

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: Location:
nl: Locatie:
