Opinion Monitor (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Age
tr: Yaş

en: Save
tr: Kaydet

en: Section
tr: Bölüm

en: Question
tr: Soru

en: Location
tr: Konum

en: Average
tr: Ortalama

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Questions
tr: Sorular

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --
