Opinion Monitor (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Age
gu: ઉંમર

en: Save
gu: સાચવો

en: Location
gu: સ્થાન

en: Average
gu: સરેરાશ
