Opinion Monitor (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Save
kk: Сақтау

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Location
kk: Орналасуы
