Opinion Monitor (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Question
km: សំណួរ

en: Location
km: ទីតាំង
