Opinion Monitor (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Age
ku: تەمەن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Question
ku: پرسیار

en: Location
ku: شوێن
