Opinion Monitor (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Age
sk: Vek

en: Save
sk: Uložiť

en: Question
sk: Otázka

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Average
sk: Priemer

en: You
sk: Vy

en: Questions
sk: Otázky

en: Sections
sk: Sekcie
