Opinion Monitor (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Save
sq: Ruaj

en: Question
sq: Pyetja

en: Location
sq: Vendodhja
