Opinion Monitor (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Age
uk: Вік

en: Save
uk: Зберегти

en: Section
uk: Розділ

en: Question
uk: Питання

en: Location
uk: Місце розташування

en: Average
uk: Середнє

en: Introduction
uk: Вступ

en: Gender
uk: Стать

en: Question:
uk: Питання:

en: You
uk: Ви

en: Questions
uk: Питання

en: Gender:
uk: Стать:

en: Sections
uk: Розділи

en: Compare
uk: Порівняння

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --

en: Location:
uk: Місце розташування:
