Opinion Monitor (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Save
ast: Guardar

en: Question
ast: Entruga

en: Location
ast: Llugar
