Opinion Monitor (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Question
bn: প্রশ্ন

en: Location
bn: অবস্থান
