Opinion Monitor (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Save
jv: Simpen

en: Question
jv: Pitakonan

en: Location
jv: Lokasi

en: Average
jv: Rerata
