Opinion Monitor (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Age
lv: Vecums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Question
lv: Jautājums

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Average
lv: Vidējais

en: Questions
lv: Jautājumi
