Opinion Monitor (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Age
mr: वय

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Question
mr: प्रश्न

en: Location
mr: स्थळ
