Opinion Monitor (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Save
sl: Shrani

en: Question
sl: Vprašanje

en: Location
sl: Mesto
