Opinion Monitor (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Age
ta: வயது

en: Save
ta: சேமி

en: Question
ta: கேள்வி

en: Location
ta: இடம்

en: Average
ta: சராசரி
