Opinion Monitor (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Age
vi: Tuổi

en: Save
vi: Lưu

en: Section
vi: Phần

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Location
vi: Vị trí

en: Average
vi: Trung bình

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: Gender
vi: Giới tính

en: Compare
vi: So sánh

en: Location:
vi: Vị trí:
