Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Age
af: Ouderdom

en: Save
af: Stoor

en: Question
af: Vraag

en: Location
af: Ligging
