Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Age
be: Узрост

en: Save
be: Захаваць

en: Question
be: Пытанне

en: Location
be: Месцазнаходжанне
