Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ
