Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Age
cs: Věk

en: Save
cs: Uložit

en: Question
cs: Otázka

en: Location
cs: Místo

en: Average
cs: Průměr

en: Introduction
cs: Úvod

en: You
cs: Vy

en: Questions
cs: Otázky

en: Compare
cs: Porovnat
