Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: Age
de: Alter

en: Save
de: Speichern

en: Section
de: Abschnitt

en: Question
de: Frage

en: Location
de: Ort

en: Average
de: Durchschnitt

en: Introduction
de: Einführung

en: Gender
de: Geschlecht

en: Question:
de: Frage:

en: You
de: Sie

en: Questions
de: Fragen

en: Gender:
de: Geschlecht:

en: Sections
de: Bereiche

en: Compare
de: Vergleichen

en: -- All --
de: -- Alle --

en: -- Select --
de: -- Auswählen --

en: Location:
de: Ort:
