Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Save
eo: Konservu

en: Question
eo: Demando

en: Location
eo: Loko

en: Average
eo: Meznombro
