Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Age
et: Vanus

en: Save
et: Salvesta

en: Section
et: Sektsioon

en: Question
et: Küsimus

en: Location
et: Asukoht

en: Average
et: Keskmine

en: Gender
et: Sugu

en: Compare
et: Võrdle

en: -- Select --
et: -- Vali --
